תכירו את work@

יזמים? עצמאיים? בעלי עסק קטן? חייבים חלל עבודה אבל רוצים להימנע מההוצאות הגבוהות?

חולמים על משרד מפואר ונוח אבל לא יכולים להרשות לעצמכם? @work – ברוכים הבאים למשרד החדש שלכם!@work הינו מתחם עבודה משותף חדש ומעוצב, המציע מבחר משרדים וחללי עבודה משותפים. 

בשנים האחרונות השתנתה תפיסת העבודה בקרב יזמים עצמאיים ובעלי עסקים קטנים. אם בעבר, נאלצו אלו לעבוד מבתיהם או מבתי קפה על מנת להימנע מעלויות שכירות גבוהות, הרי שכיום יכול כל עצמאי ליהנות מעבודה במשרד ובחלל עבודה, הכוללים את כל הציוד והמתקנים הנדרשים.אנחנו ב @work מציעים לכם – יזמים, אנשי הייטק, סטארטאפיסטים ופרילאנסרים, משרדים ומתחמי עבודה, שיעניקו לכם סביבת עבודה אידיאלית ומפנקת הכוללת את כל מה שהעסק שלכם צריך. אצלנו, תוכלו גם אתם ליצור לעצמכם שגרת עבודה יומיומית, שתאפשר לכם לנהל ולתפעל את העסק בנוחות המרבית, לשדרג את איכות העבודה, לשפר את התפוקה ולהתרכז בפיתוח העסק.

ללקוחותינו מוצעים מבחר משרדי בוטיק מעוצבים ומכובדים בהם תוכלו להתפאר, חללי עבודה משותפים בהם תוכלו להכיר קולגות ולבנות נטוורקינג וחדרי ישיבות בהם תוכלו לארח את עמיתיכם ולקוחותיכם. 

המשרדים וחללי העבודה מותאמים לעצמאיים ולצוותים בכל גודל, כוללים את כל הנדרש לסביבת עבודה אידיאלית ומהווים פתרון מקיף, למעוניינים בסביבה מושלמת, נוחה ואיכותית לעבודה ולפעילות עסקית. 

כל אלו מוצעים במודל שכירות גמיש, באופן מיידי וללא כל התחייבות!